989 Messages   
Le 16-03-2009 à 12:35:13

optimist a écrit...

all respekt, do as suguer nach méi een groußen optimist op der welt. jojo dreemen kann een emer. as jo schéin. mee déi gin meestens nik an erfëllung. jo hoffen dier wannt géint mamer! fir de rest get et wuel eng enttäuschung!!
Le 16-03-2009 à 10:59:20

Optimist 2 a écrit...

ech sen och optimistesch fir zukunft. wan mer en mettwoch geint mamer wannen an dan geint dei orange 3 punkten huelen sen greenboys zack virun wentger
ech sen eben optimist
Le 16-03-2009 à 01:17:38

optimist a écrit...

jo stemmt. war nix de mettig. mee doweint duebel motivéiert fir en sonndig. do geet et anischters!!!!!
Le 15-03-2009 à 22:23:02

@optimist a écrit...

si hun sech tabell andscheinend besen ze lang ugekuckt harel am geneck
Le 14-03-2009 à 16:47:11

optimist a écrit...

waat wier d'liewen dann ouny dreem ? mier kenen alt nach bessen dreemen, aanerer langweilen sech am mettelfeld vun der tabell.

Le 13-03-2009 à 19:52:33

@Optimist a écrit...

Weieng Drogen hun se dir dann verkaaft? Oranger ??
Le 13-03-2009 à 17:43:28

optimist a écrit...

Jongen, ech hoffen dier kuckt tabell ganz gut. Wann dier elo nach puer matcher esou weider spillt, kent der iech uewen fest setzen. da kent der ouny vill drock spillen an vläit eng sensatioun färdig brengen. an wann nik as och guer näicht geschitt, also befreit opspillen an mat spass an asaatz all punkt fläissig sammlen!!!
Le 13-03-2009 à 14:54:03

muss kuuucken a écrit...

daat fannt dier enert "Spillprogramm vum W.End" op der 1. um site!
Le 13-03-2009 à 12:09:40

muss kuuucken a écrit...

as en link op d'säit vun der flf, wou een matcher all kann nokucken, mat arbiter an genee zäit an daach (fir reservenéquipen, déi oft freides oder daasdes spillen)
w-end du 15. 03

1. DIVISION Série 1 15.00hrs début des matchs
Journée 13 – 0
MUHLENBACH - WINCRANGE
Arbiter: Monteiro-Roseiro-Mendes Milhano


DIEKIRCH - VIANDEN
Curfs-Ries-Henrique des Merces
BASTENDORF - HARLANGE-TARCHAMPS
Mestre-Coppi- Rodrigues O
MAMER FC 32 - ECHTERNACH
Teixeiro Ribeiro-Pinto Dino-Jacoby
ELL SC - LORENTZWEILER
Hommel-Martins da Rocha-Parente
KEHLEN FC - GILSDORF
Crelo-Krier-Macedo de Sousa
SCHIEREN - HOBSCHEID-EISCHEN (16.00)
Krueger-Genson-Nimax


Classe 3 Série 1
Journée 10 – 0
Entente BOEVANGE - VIANDEN (ve 13/03, 19.30)
Kugener
TROISVIERGES - WINCRANGE (ve 13/03, 19.30, t. II)
Kruizinga A

GILSDORF - BOURSCHEID (ve 13/03, 19.30)
Kruizinga M
MERTZIG - CLERVAUX (ve 13/03, 20.00, t. synth)
Bertemes M
SCHIEREN - HOSINGEN (ve 13/03, 19.30, t.II)
Coelho Jesus


Classe 4 Série 1
Journée 13 – 0
FEULEN US - WILWERWILTZ (ve 13/03, 19.30)
Leweck
PRATZERTHAL/REDANGE exempt
ERPELDANGE - FOLSCHETTE (ma 17/03, 20.00, t. II)
Rodrigues O
WINCRANGE - RAMBROUCH (sa 14/03, 18.30,
t. synth)
Urbing

GREVELS - F.F. NORDEN (ve 13/03, 19.30)
Bourquel
PERLE - DIEKIRCH (ve 13/03, 19.30, t. Diekirch)
Baum


Coupe des Dames, ¼ Finale, samedi 14.03:

Fola Esch – Minerva Lintgen (19.00, t. synth)
Carcano
E Nordstad – E Wormeldange (16.00, t. Colmarberg 2)
Klein L
Progrès Niederkorn – FC Mamer (19.00, t. synth)
Laville
Jeunesse Junglinster – AS Wincrange (19.00, t. synth)
Martins da Rocha





Le 13-03-2009 à 12:02:32

muss kuuuucken a écrit...

enert "spillprogramm vum w.-end" fëns de daat op der 1. Säit vum site. de ganzen programm, muss just de richtigen datum do uklicken.